Erbeyin Sigorta Ltd.Şti. Genç ve dinamik yapısıyla, sigorta sektöründe farklı bir hizmet sunmak anlayışıyla, yoluna emin adımlarla devam ederken, tüm sigorta branşlarında;
Ülkemizin en iyi sigorta şirketi olan AkSigorta'yı bünyesinde barındırarak hizmet vermektedir.
 
Zorunlu Trafik Sigortası, Kasko Sigortası, Konut Sigortası, Zorunlu Deprem Sigortası(DASK) ,İşyeri Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Nakliyat Sigortası, Seyahat Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Seyahat Sağlık Sigortası, Tekne Sigortası, Tarım Sigortaları(TARSİM), Mesleki Sorumluluk sigortalarında hizmet veren şirketimiz; TÜRKİYE çapında profesyonel sigortacılık desteği sunmaktadır.
 
Erbeyin Sigorta ; Sigorta bilincinin yeni oluştuğu ülkemizde; sigorta şirketleri ve müşterilerin ortak noktada bir araya gelmesini sağlayarak, sigortacılık sektörüne katkı sağlamaktadır. Profesyonel sigortacılık hizmetini, uzman kadrosuyla sunmakta olan Erbeyin Sigorta ihtiyaçları analiz ederek, en hızlı şekilde ve kaliteli hizmet poliçesini sunmaktadır.

Tecrübesini, bilgisini, imkânlarını, müşterilerine doğru çözümleri sunmak, olumlu bir deneyim yaşatmak ve onların, aileleri ile birlikte geleceğe güvenle bakmalarını mümkün kılmak için kullanmaktadır.